Днес, 8 май 2026 г., с много настроение и ентусиазъм в Спортно училище „Никола Симов“ се проведе Ден на самоуправлението.
.👨🏫👩🏫🧑🏫📝📕📖
Инициативата вече превърнала в традиция за нашето училище, всяка година дава възможност на учениците да влязат в ролята на училищното ръководство, учителите и служителите, показвайки инициативност, дисциплина и лидерски умения.
За директор на училището беше избрана Берна Ефраимова от 11. клас, а длъжността заместник-директор изпълни Гален Петров от 10. клас. Те се справиха отлично със своите задължения и доказаха, че младите хора могат уверено да поемат отговорност и да работят в екип.
Денят премина с много положителни емоции, усмивки и ценни преживявания за всички участници. Инициативата даде възможност на учениците да погледнат отблизо работата на училищното ръководство, учителите и служителите, както и да оценят отговорността, която носи всяка една роля в училищния живот.
Благодарим на всички ученици, учители и служители, които се включиха активно в инициативата и превърнаха деня в истински празник на ученическото самоуправление!


