Ден за гордост за Спортно училище „Никола Симов“ и за гр. Търговище! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Тържествено посрещнахме нашите шампиони, които със своя талант,…

HomeДен за гордост за Спортно училище „Никола Симов“ и за гр. Търговище! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Тържествено посрещнахме нашите шампиони, които със своя талант,…

Ден за гордост за Спортно училище „Никола Симов“ и за гр. Търговище! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Тържествено посрещнахме нашите шампиони, които със своя талант, упоритост и силен дух прославиха Спортно училище „Никола Симов“, спортен клуб „Олимпиец“ и България на международната сцена.
🤼‍♂️🤼‍♂️🏆🏆🏆👏👏👏
В празничната атмосфера заедно споделихме емоцията от техните успехи и отдадохме заслужено признание на труда, постоянството и волята, които стоят зад всяко постижение.

Официални гости на събитието бяха кметът на Община Търговище д-р Дарин Димитров, заместник-областният управител Пламен Цачев, председателят на Общински съвет – Търговище г-н Тахир Тахиров, началникът на РУО – Търговище г-жа Елка Станчева, секретарят на Община Търговище г-жа Христалина Халачева и директорът на Спортно училище „Никола Симов“ г-жа Надежда Коева.

С особена гордост поздравяваме вицешампиона на Европа в категория до 110 килограма Стефан Стефанов, носителя на престижното пето място в категория до 55 килограма Мерт Мутафов и нашия силен и борбен състезател в категория до 80 килограма Алберт Шукри.

Нашите състезатели получиха почетни грамоти и плакети от кмета на град Търговище, от Областна администрация, от Общински съвет – Търговище и от директора на Спортно училище „Никола Симов“ в знак на признание за техните успехи и достойното представяне.

Нашите момчета доказаха, че притежават характер, воля и класа, с които заслужено се нареждат сред най-добрите в Европа.

Денят остава паметен за нашето училище – ден на признание, вдъхновение и гордост!

Пожелаваме успех и на всички наши състезатели, на които им предстои участие в Европейското първенство тази седмица в Самоков! Нека продължават да носят гордост за Търговище и България!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Facebook Image